Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim

ul. Fryderyka Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański

Oferty Pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko: Głównego Specjalisty ds. kadrowo-finansowych

Zakres obowiązków:
- samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników zatrudnionych na umowy o pracę i umowy zlecenie
- wprowadzanie danych do systemów kadrowo-płacowych
- samodzielne sporządzanie list płac
- sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik oraz korekta dokumentów ZUS
- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej: przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, tj. umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy
- nadzór nad wykonywaniem badań lekarskich (wstępnych, okresowych, kontrolnych) oraz BHP (wstępnych, okresowych)
- prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy
- ewidencja obecności pracowników w pracy: rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie kart ewidencji czasu pracy
- wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
- przygotowywanie zaświadczeń do ZUS (RP7)
- sporządzanie sprawozdawczości statystycznej (GUS)
- prowadzenie Rejestru Czynności Przetwarzania Danych oraz współpraca z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
- nadzór nad przebiegiem kontroli zarządczej
- obsługa PPK

Nasze wymagania:
- preferowane wykształcenie – ekonomiczne
- znajomość podstaw funkcjonowania kadr i płac
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- komunikatywność
- terminowość w realizacji zadań
- znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość przepisów: Ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, Kodeks pracy (w tym też ewidencja czasu pracy, ubezpieczenia społeczne), Ustawa o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych

Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu od 01 lipca 2021r.
- możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach
- pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z poniższą klauzulą RODO oraz listu motywacyjnego .

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim , przy ul. Fryderyka Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Na wypełnienie i przesłanie dokumentów czekamy do 07.06.2021r. Możesz wysłać je do nas drogą mailową na adres ckis@pruszcz-gdanski.pl lub pocztą/osobiście pod adresem Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, ul. F. Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański.

AKTUALIZACJA: Termin przesyłania dokumentów zostaje wydłużony do 10.06.2021r. do godziny 10:00.

Informacje

Liczba wyświetleń: 359
Utworzono dnia: 24.05.2021
Dokument wprowadził:
D. Swatek
Dokument opublikował:
D. Swatek
Dokument wytworzył:
W. Pietrzak
Wytworzono:
24-05-2021
Podmiot udostępniający informację:
D. Swatek

Historia publikacji

  • 30.08.2022 11:45, Monika Bieńkowska
    Wyłączenie widoczności strony
  • 09.06.2021 09:39, Dorota Swatek
    Edycja strony: Oferty Pracy
  • 24.05.2021 12:47, Dorota Swatek